Registrační formulář

Vážený kliente,
pro bezpečný přístup k Vašemu účtu prosíme o vyplnění přihlašovacích a registračních údajů a jejich následné potvrzení.

 1. 1

  Přihlašovací údaje


 2. 2

  Osobní údaje


 3. 3

  Fakturační údaje

 4. 4

  Doručovací údaje 5. 3

  O jaké tituly našeho vydavatelství se zajímáte?

  Řekněte nám něco více o sobě a my Vám připravíme kvalitní obsah, který Vás bude zajímat a pomůže Vám získávat nové informace z Vašeho oboru. 6. 4

  Dárek za registraci

  Jako poděkování za kompletní registraci od nás přijměte jako dárek jeden elektronický výtisk vzorového čísla odborného časopisu, kam Vám umožníme přístup.


  Pokud Vás vybraný nebo jiný časopis zaujal a budete jej chtít pravidelně odebírat, můžete si tištěnou nebo elektronickou verzi objednat formou předplatného kdykoliv po přihlášení ke svému účtu v sekci Předplatné.

 7. Vyplněním a potvrzením tohoto formuláře souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze společnosti Ambit Media, a. s., se sídlem Prusíkova 2577/16, 155 00 Praha 5-Stodůlky, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro účely nabízení výrobků a služeb a pro účely zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických a tištěných prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou, resp. do odvolání souhlasu. Rovněž uděluji souhlas k tomu, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovány i prostřednictvím třetích osob pověřených správcem. Beru na vědomí, že má práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas mohu bezplatně kdykoliv na adrese správce odvolat, že mám právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci atd. V případě pochybností o dodržování práv správcem se mohu na správce obrátit a případně se s podnětem mohu obrátit i přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

  * Hvězdičkou označená pole jsou povinná